Vakuová svářečka fólií FoodSaver FFS006X

Vakuová svářečka fólií FoodSaver FFS006X

Vakuová svářečka fólií FoodSaver FFS006X
Cena: 6 990 Kč
bez DPH: 5 777 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks

 

Tato vakuová svářečka představuje nejvyšší model v naší nabídce. Pochlubit se může až o 30 % efektivnějším využitím fólie. Vytváří pevný a široký svár, který dokonale uchovává vakuum a je odolný vůči protržení.

Detailní popis produktu

Chcete vaše potraviny uchovávat čerstvé a chutné po delší dobu? Jednoznačným řešením je vakuová svářečka, která ze sáčků a fólií odstraní veškerý vzduch. Takto uchovávané potraviny vám poté v chladničce vydrží až 6 měsíců a v mrazničce 2-3 roky.

Vakuová svářečka disponuje integrovaným držákem fólií a řezacím nožem pro přípravu sáčků.

Plně automatický provoz

O silný výkon přístroje se stará profesionální odsávací pumpa. Provoz je plně automatický a pro zatavení či vakuování stačí stisknout patřičné tlačítko.

Vytváří široký a pevný svár

Přístroj pro vykuování používá pouze originální příslušenství značky FoodSaver. To vyniká svým kvalitním drážkovaným provedením. Svářečka zde vytváří pevný a široký svár, který poté odolá možnému protržení a bezpečně udrží vakuum.

Praktické LED diody vás budou o průběhu vakuování nebo svařování vždy informovat.

Vyberte si z několika režimů

Vakuová svářečka nabízí několik režimů. Zvolit si tak například můžete speciální režim pro suché nebo mokré potraviny, režim samotného zatavení bez vakuování nebo režim pulzního odsávání. A nechybí ani program pro rychlé marinování v marinátoru FoodSaver.

Kompaktní rozměry

FoodSaver FFS006X se pyšní kompaktními rozměry, díky kterým rozhodně najde místo ve vaší kuchyni. A snadná je i údržba - disponuje odkapávací vaničkou, kterou můžete bez obav umístit i do myčky nádobí.

Obsah balení

Součástí balení je kromě vakuové svářečky:

  • 1 ks - role fólie šířky 280 mm, délka 3 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové svářečky
Záruka: 2 roky
Ruční vakuovačka: ano
Držák fólie a řezací nůž: ano
Funkce pouze svaření: ano
Ruční (pulzní) odsávání: ano
Funkce "mokré" / "suché" potraviny: ano
Program pro marinování: ano
Automatická detekce sáčku: ano
Příkon: max. 130 W
Rozměry š x v x h: 413 x 184 x 197mm
Hmotnost: 3,2 kg
Barva: černá + nerez

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png