Ruční šlehač Tefal Prep Mix HT450B38

Ruční šlehač Tefal Prep Mix HT450B38

Ruční šlehač Tefal Prep Mix HT450B38
Cena: 899 Kč
bez DPH: 743 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Tefal

Ruční šlehač Tefal Prep Mix HT450B38

Váš nepostradatelný ruční mixér a šlehač při pečení

Dopřejte si spolehlivého partnera při pečení v podobě ručního mixéru a šlehače Prep'Mix od značky Tefal! Tento kompaktní a výkonný elektrický ruční mixér - slehač snadno zvládá různé druhy přípravy - od lehké a nadýchané hmoty po tuhou a hutnou - díky 450W motoru tohoto ručního mixéru a šlehače, pěti nastavitelným rychlostem s turbo tlačítkem. Součástí balení jsou dvě šlehací metly a dva hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli, které lze mýt v myčce nádobí.

Všestranný design

Všestranný design

Od nadýchaných bílků po hutné a tuhé těsto na pizzu, Prep'Mix je zcela všestranný ruční mixér, který snadno zvládne přípravu jak lehkých, tak tuhých hmot.


Silný motor

Silný motor

Vysoce výkonný motor o síle 450 W zajišťuje snadné výsledky pro všechny vaše potřeby v oblasti pečení, a to včetně tuhých a hutných hmot, jako je těsto.


5 rychlostí

5 rychlostí

5 nastavitelných rychlostí a turbo tlačítko se dokonale přizpůsobí všem vašim pekařským potřebám, pro celou řadu lahodných kreací.


2 šlehací metly

2 šlehací metly

Šlehací metly z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno zvládnou přípravu lehké hmoty, od dokonale ušlehaných bílků a nadýchané šlehačky po lahodné dortové těsto a krémovou majonézu.


2 hnětací háky

2 hnětací háky

Hnětací háky z vysoce kvalitní nerezové oceli zvládnou přípravu tuhé a hutné hmoty, jako je lahodné těsto na briošky, chléb, pizzu a další.


Komfortní použití

Komfortní použití

Rukojeť s ergonomickým povrchem umožňuje pohodlné použití, zatímco stabilní odkládací poloha zajistí, že bude vaše kuchyňská linka čistá.


Pohodlné

Pohodlné

Příslušenství lze mýt v myčce pro rychlé a snadné čištění.


Večeříme společně
Večeříme společně

Společnou rodinnou večeři připravuje v Česku stále méně a méně rodin. Tento důležitý společenský rituál bohužel ztrácí na oblibě. U většiny případů je tomu na vině málo času a neznalost rychlého vaření. Společné večeře buďto odbýváme, nebo je přímo vynecháváme.


10 let opravitelnosti

Opravitelnost 10 let

Kdykoliv, během 10 let od výroby tohoto produktu, Vám zajistíme náhradní díl nebo zařídíme opravu.


 

Specifikace

S ručním mixérem a šlehačem Prep'Mix od značky Tefal získáte kompaktního a spolehlivého partnera pro všechny vaše potřeby v oblasti pečení. Tento vysoce výkonný elektrický ruční mixér a šlehač se může pochlubit výkonem o 450 W pro snadné zvládnutí jak lehké, tak tuhé hmoty, od nadýchané šlehačky, dokonale ušlehaných bílků a krémové majonézy po chutné těsto na briošky, chléb nebo pizzu. Jeho pět nastavitelných rychlostí s turbo tlačítkem se dokonale přizpůsobí všem potřebám při pečení, zatímco duální šlehací metly a hnětací háky vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli snadno připraví všechny vaše lahodné recepty. Navíc má mixér rukojeť s ergonomickým povrchem pro pohodlné použití, stabilní odkládací polohu pro čistotu kuchyňské linky a příslušenství, které lze mýt v myčce nádobí pro rychlé a snadné čištění.

Vysoce výkonný elektrický ruční šlehač s výkonem 450 W
Příprava i tuhých a hutných hmot, jako je těsto
5 nastavitelných rychlostí plus turbo tlačítko
2 šlehací metly z vysoce kvalitní nerezové oceli, pro přípravu lehkých hmot
2 hnětací háky vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, pro přípravu hutných, tuhých hmot
Rukojeť s ergonomickým povrchem
Stabilní odkládací poloha pro čistotu kuchyňské linky
Příslušenství lze mýt v myčce

Technické parametry

Příkon šlehače: 450 W
 
Počet rychlostí: 5
 
Pulzní spínač
 
Funkce, příslušenství: šlehání, hnětení

Rozměry produktu

Šířka: 7.3 cm
 
Výška: 13.1 cm
 
Hloubka: 18.4 cm
 
Hmotnost: 1.13 kg

Rozměry balíku

Šířka: 22.5 cm
 
Výška: 11.5 cm
 
Hloubka: 21.2 cm
 
Hmotnost: 1.38 kg

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png