Ruční šlehač HeatSoft Breville VFM021X

Ruční šlehač HeatSoft Breville VFM021X

Ruční šlehač HeatSoft Breville VFM021X-01
Cena: 2 290 Kč
Cena bez DPH: 1 893 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Breville

Výkonný ruční šlehač Breville HeatSoft je dokonalým pomocníkem každé kuchařky pro přípravu široké řady pokrmů a delikates. Šlehač disponuje ergonomickým tvarem, silným výkonem, a hlavně revoluční technologií HeatSoft, která dopomůže skvělým výsledkům a šetří váš drahocenný čas.

Detailní popis produktu

Technologie HeatSoft

Každá správná kuchařka ví, že konzistence másla je pří pečení skvělých pochoutek klíčová pro dosažení těch nejlepších výsledků. Ztuhlé máslo právě vyndané z lednice, či naopak máslo narychlo rozpuštěné k nim nikdy nevede. S technologií HeatSoft odpadá dlouhé čekání na změknutí másla do požadované konzistence – technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. U ručního šlehače Breville jí tak díky technologii HeatSoft dosáhnete stisknutím jediného tlačítka a krátkým mixováním vskutku za okamžik. Kromě úspory času budou další odměnou i krásně nadýchané buchty, koláče, dortové korpusy či cukroví…

Výkonný motor se sedmi rychlostmi

Šlehač Breville HeatSoft je vybaven výkonným motorem o příkonu 270 W, díky němuž si můžete troufnout i na opravdu tuhé směsi. K dispozici vám bude sedm úrovní rychlosti, kdy nejnižší využijete právě u změkčení másla či vmíchávání kapalných přísad, vyšší rychlosti pak u přípravy šlehačky nebo při šlehání brambor. Při obzvlášť těžkém šlehání si můžete pomoci i speciální rychlostí - tlačítkem „Boost“. Volba rychlostí je naprosto jednoduchá a ergonomická.

Bohaté příslušenství

Šlehač Breville je vybaven bohatým příslušenstvím vyrobeným z kvalitní oceli. K dispozici jsou dvě šlehací metly, jejichž konstrukce umožňuje důkladné a rychlé míchání u všech druhů směsí. Zejména pro hnětení těst jistě využijete dva hnětací háky a pro zapracování vzduchu do směsí jako jsou vaječné bílky, žloutky nebo šlehačka se skvěle hodí dodávaná drátěná metla.

Praktická údržba

Údržba šlehače Breville HeatSoft je velmi snadná – vysunutí metel či háků z přístroje lze provést stisknutím jednoho tlačítka a příslušenství pak lze pohodlně umýt v horké mýdlové vodě nebo myčce na nádobí. Praktická nádoba na uskladnění umožňuje pohodlné uložení mixéru, veškerého příslušenství i napájecího kabelu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční šlehače
Záruka: 2 roky
Příkon: max. 270 W
Rozměry š x v x h: 215 x 254 x 80 mm
Hmotnost: 1,7 kg
Barva: bílá
Otáčky: 7 rychlostí
Objem nádoby: 600 ml

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png