Pomalý hrnec CrockPot 2,4 l DNA CSC046X

Pomalý hrnec CrockPot 2,4 l DNA CSC046X

Pomalý hrnec CrockPot 2,4 l DNA CSC046X
Cena: 990 Kč
Cena bez DPH: 818 Kč
Dostupnost: skladem 2 ks
Výrobce: Crockpot

Model CrockPot CSC046X představuje díky svým kompaktním rozměrům ideální spotřebič pro jednotlivce nebo pár. Jeho objem totiž činí 2,4 litrů a najednou dokáže připravit dvě porce jídla.

 

Detailní popis produktu

Zdravější a chutnější pokrmy

Pusťte se do přípravy zdravějších a chutnějších pokrmů. S pomalým hrncem nebudete muset používat velké množství koření a soli, a přesto se dočkáte chuťově výrazných jídel. Během vaření přitom není potřeba nic kontrolovat ani míchat. Jídlo se vaří pozvolna a neodpařuje se z něj tekutina.

2,4l keramická nádoba

Model CrockPot CSC046X je s objemem 2,4 litrů nejmenším s řady hrnců CrockPot a je tak ideálním řešením pro jednotlivce či pár. Skládá se ze tří částí - základní jednotky s topením, odnímatelné keramické nádoby a skleněné poklice. Keramickou nádobu přitom můžete využít i pro pečení v klasické či mikrovlnné troubě.

3 stupně výkonu

Výkon se nastavuje prostřednictvím manuálního ovládání v přední části. Pomocí něj si nastavíte jeden ze dvou stupňů výkonu pro vaření nebo režim pouhého ohřívání.

Keramická nádoba se hodí pro servírování pokrmů a zbylé porce v ní můžete skladovat i v chladničce.

Snadné mytí v myčce nádobí

A potěší vás i minimum starostí s údržbou spotřebiče. Vnější část můžete otřít vlhkou utěrkou, vnitřní nádobu lze poté vyjmout a společně s poklicí ji mýt v myčce nádobí.

rozměry průměr x v (mm)   225 x 230
objem (l)   2,4
hmotnost (kg)     2,9
počet porcí jídla   1-2
příkon max. (W)   180
barva   černá

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png