Pomalý hrnec CrockPot 3,5l CSC059X

Doprava zdarma
Pomalý hrnec CrockPot 3,5l CSC059X

Pomalý hrnec CrockPot 3,5l CSC059X

Pomalý hrnec CrockPot 3,5l CSC059X
Cena: 1 790 Kč
bez DPH: 1 479 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Crockpot

 

Další z řady pomalých hrnců značky CrockPot je vyveden v atraktivní kombinaci stříbrné a měděné barvy. Ve spojení s dokonalou funkčností pomalého vaření a digitálním ovládáním tak tento 3,5litrový hrnec představuje ideálního pomocníka do každé kuchyně.

Hrnec po rodinu, pár i jednotlivce

V hrnci s objemem 3,5 litru dokážete připravit oběd či večeři až pro čtyřčlennou rodinu, skvělou volbou je však samozřejmě i pro páry nebo jednotlivce. Jídlo uvařené v pomalém hrnci totiž skvěle chutná, takže i po případných přebytcích se jen zapráší. Pokrmy lze navíc uchovávat v chladničce přímo v samotné keramické nádobě, kterou lze navíc při přípravě pokrmů či ohřívání používat i v klasické nebo mikrovlnné troubě.

Digitální ovládání

Režim vaření lze jednoduše pomocí několika tlačítek. V nabídce jsou dva stupně vaření lišící se délkou přípravy a také speciální režim pro ohřev pokrmů. Délku vaření lze také nastavit individuálně (v rozmezí 30 min. až 20 hodin). Na digitálním displeji pak během přípravy vidíte odpočet času k dokončení vaření, po němž se hrnec automaticky přepne do režimu „udržuj teplé“.

Praktický pomocník

Pomalý hrnec CSC059X disponuje odklápěcí skleněnou poklicí, takže při přípravě jídla není potřeba s ní složitě manipulovat a stačí ji jen odklopit. Z uchycení však lze samozřejmě jednoduše vyjmout, což usnadňuje údržbu. Ta je u pomalého hrnce CrockPot velmi jednoduchá – samotnou nádobu i poklici lze bez obav mýt v myčce nádobí.

Pomalý hrnec dokáže ušetřit spoustu času a navíc díky speciálnímu režimu vaření při nízké teplotě docílíte skvělých chuťových vlastností vašich pokrmů. Tento digitální stříbrno-měděný pomocník nezklame v žádné kuchyni.

Technické Parametry

Kategorie:     Pomalé hrnce

Záruka:     2 roky

Počet porcí jídla:     4

Objem:     3,5 l

Časovač:     ano

Přepínač výkonu:     2 stupně + udržuj teplé

Materiál nádoby / poklice:     kamenina / sklo

Varná nádoba na sporák:     ne

Varná nádoba / poklice do trouby:     ano / ne

Příkon:     max. 210 W

Rozměry š x v x h:     323 x 327 x 275 mm

Hmotnost:     3,5 kg

Barva:     stříbrná /měděná

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png