Pomalý hrnec 5,6 l CrockPot TimeSelect CSC066X

Novinka Doprava zdarma Dostupné březen 2021
Pomalý hrnec 5,6 l CrockPot TimeSelect CSC066X

Pomalý hrnec 5,6 l CrockPot TimeSelect CSC066X

Pomalý hrnec 5,6 l CrockPot TimeSelect CSC066X
Cena: 3 350 Kč
bez DPH: 2 769 Kč
Dostupnost: Běžně skladem do 3-5 dnů
Výrobce: Crockpot

Pomalý hrnec 5,6 l CrockPot TimeSelect CSC066X

S pomalým hrncem CrockPot TimeSelect CSC066X si usnadníte každodenní vaření. Nabízí dva režimy vaření - speciální funkci Naplánování jídla a klasický Manuální režim. Vybaven je digitálním displejem a časovačem.

Detailní popis produktu

Pomalý hrnec CrockPot TimeSelect CSC066X se hodí pro všechny, kdo neradi ztrácejí čas zdlouhavým stáním u plotny. Jeho obsluha je totiž jednoduchá a vám postačí do něj jen vložit potřebné suroviny a zapnout jej na některý z dostupných programů. Můžete si v něm bez problémů připravovat nejrůznější pokrmy jako masové a zeleninové směsi, guláše, polévky, ale také rýže a další přílohy.

Dva režimy vaření

Oproti běžným pomalým hrncům nabízí CrockPot TimeSelect dvě odlišné funkce vaření. U speciální funkce Schedule Meal ("Naplánovat jídlo") vybere hrnec optimální proces vaření na základě očekávané doby podávání, druhu jídla a množství. Stačí pouze vybrat typ jídla (Maso, Drůbež, Zelenina, Polévka), přibližné množství surovin a čas, kdy chcete jídlo podávat (lze nastavit až 12 hodin předem). Hrnec se již sám postará o vše potřebné, aby v danou chvíli bylo jídlo připravené k servírování.

Klasický manuální režim vaření pak má programovatelné nastavení délky vaření na digitálním časovači a také výkonu (VYSOKÝ / NÍZKÝ). Funkce automatického udržování teploty udrží vaše jídlo teplé k podávání po skončení vaření.

Snadné čištění

Obávat se nemusíte ani náročného a zdlouhavého čištění. Poklici a kameninový hrnec totiž můžete bez obav umístit do myčky nádobí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pomalé hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5,3 kg
Rozměry: 280 x 320 mm

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png