Kávovar Krups Essential Černý EA819N10

Kávovar Krups Essential Černý EA819N10

Kávovar Krups Essential Černý EA819N10
Cena: 9 999 Kč
bez DPH: 8 264 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Krups

Automatický espresovač Arabica Latte EA819N10

Automatický espresovač KRUPS Arabica Latte představuje snadný způsob, jak si užít dokonalé kávové nápoje s explozivní chutí a aroma v pohodlí vašeho domova. S uživatelsky přívětivým ovládáním a extra velkou LCD obrazovkou nabízí tento espresovač a kávovar na cappuccino poctivý zážitek z přípravy kávy a přináší vynikající espresso a cappuccino přímo do vašeho šálku stiskem tlačítka. Tři předvolby na mléko vám umožní na míru upravit přípravu neodolatelně krémových nápojů s mlékem přesně tak, jak je máte rádi. Chytrý systém vám umožní uložit až čtyři vlastní recepty. Čištění bez námahy je zaručeno díky odnímatelné nádrži na vodu a 3dílná souprava na mléko. To vše s širokou řadou vylepšených funkcí a mimořádnou chutí kávy systému KRUPS Quattro Force.

Přístroj pro všechny vaše momenty s kávou, který se snadno ovládá

Automatický espresovač, který zajišťuje vynikající kvalitu s absolutní lehkostí, nabízí výsledky jako od baristy pro všechny vaše oblíbené nápoje – od bohatého ristretta a lunga po neodolatelně krémové cappuccino. Zjednodušená nádoba na mléko přináší dokonalé cappuccino na dosah. Extra velká LCD obrazovka nabízí vynikající uživatelsky přívětivý zážitek z přípravy kávy. Systém KRUPS Quattro Force vytváří mimořádnou chuť kávy díky technologii upravené pro optimální mletí, dokonalé pěchování, přípravu a automatické čištění.

Příprava dokonalé kávy nebyla nikdy snazší

Uživatelsky přívětivé ovládání a extra velká LCD obrazovka vytváří skutečný zážitek při snadné přípravě dokonalých nápojů.

Upravte si recepty na vlastní nápoje

Přejděte z receptů na černou kávu na mléčné recepty. Vypijte si kávu podle své chuti. Můžete si vybrat sílu kávu a množství kávy nebo mléka. Pro dokonalou úpravu receptu můžete přizpůsobit sílu své kávy nastavením jemnosti mletí kávových zrnek. Čím jemnější nastavení mlýnku, tím silnější a krémovější káva. Jemnost mletí závisí také na druhu zrnek – silně pražená a spíše olejnatá zrnka budou potřebovat hrubší mletí, zatímco slaběji pražená a sušší zrnka budou vyžadovat jemnější mletí. Vyrobte 2 černé kávy najednou. Vytvořte si vlastní nápoje přesně tak, jak je máte rádi.

Uživatelsky přívětivé

Extra velká LCD obrazovka a mimořádně jasně označená tlačítka vytvářejí uživatelsky přívětivý zážitek ze snadné přípravy kávy.

Uložte až 4 oblíbené nápoje

Uložte až čtyři vlastní recepty – 2 černé kávy, 2 mléčné kávy – ušetřete čas a užijte si dokonalý nápoj ve svém oblíbeném šálku.

Jedinečný systém zahřívání

Náš systém zahřívání kávy umožňuje lepší ovládání teploty pro lepší extrakci. Díky této technologii můžete ušetřit čas se 30 sekundami mezi stisknutím tlačítkem a spuštěním přípravy vašeho nápoje. Šetřete energii s energetickým označením A.

Nejlepší kvalita a chuť kávy

Každý den, šálek po šálku, vždy dosáhnete dokonalé chuti kávy. Přístroj ARABICA LATTE je vybaven jedinečnou technologií KRUPS QUATTRO FORCE, která zajišťuje vyváženou kávu s explozivním aroma a chutí. Systém KRUPS Quattro Force optimalizuje každý krok přípravy espressa pro dosažení nekompromisní kvality od fáze zrnka po šálek – jako byste měli baristu v pohodlí svého domova.

Mele jako barista

Mlýnek s aktivní rychlostí zahrnuje kónický nerezový ostrý mlýnek, který mele rychle a konzistentně v kvalitě jako od baristy. Zvolte jemné plné espresso nebo hrubší mletí pro jemnější chuť.

Pěchuje jako barista

Pěchovací systém UltraFlat zajišťuje jednotné napěchování 30kg hydraulickou silou pro optimální tlak na namletou kávu, která extrahuje plnou chuť a aroma.

Připravuje kávu jako barista

Konzistentně horká káva od prvního šálku a plná chuť. Optimalizátor přípravy kávy KRUPS optimalizuje náš patentovaný kompaktní systém Thermoblock pro rychlý ohřev vody s využitím 15barového čerpadla k protlačení vody skrze kávu pro maximální extrakci chuti.

Čistí jako barista

Tlakový systém automatického čištění KRUPS vypouští systém kompaktního termobloku po přípravě každého nápoje tak, jak by to udělal barista. Tím je zajištěno, že se uvnitř nevyskytuje žádná stojatá voda, čímž je omezeno vytváření nánosů pro snadnou údržbu a dlouhodobý výkon.

Spolehlivý kovový design s dlouhou životností

Vysoce kvalitní vnitřní design s nerezovými součástmi s rychlejším zahříváním pro dokonalé výsledky od prvního šálku. Díky nové technologii potřebuje méně vody a nižší úroveň oplachování. Nerezový kónický mlýnek nabízí optimální průtok vody pro maximální chuť a aroma. Jedinečný kovový design zajišťuje mimořádnou kvalitu a dlouhodobou výkonnost každý den.

Podrobné shrnutí

Provedení výrobku: černá barva

Plně automatický kávovar na espresso se systémem KRUPS Quattro Force pro optimalizaci jednotlivých kroků a zprostředkování výjimečné chuti

  • Espresso a velká káva profesionální kvality v kompaktním, elegantním provedení, které se perfektně hodí do každé kuchyně
  • Nádržka na vodu o velkém objemu a zásobník na zrnkovou kávu v moderním a kompaktním rámu pro maximální komfort
  • Panel pro přirozené a intuitivní ovládání s extra velkým LCD displejem a uživatelsky přívětivým rozhraním
  • Nastavení 3 teplot a 3 stupňů mletí pro individuální recepty
  • Své oblíbené recepty si můžete zaznamenat prostřednictvím intuitivního paměťového režimu
  • Odnímatelná nádobka na mléko

Podrobné parametry

Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla (bar) 15
Displej ano
Použití kapslí kapsle nelze použít
Mléčné nápoje 1 stiskem NE
Nastavení síly kávy NE
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy ANO
Použití mleté kávy NE
Použití zrnkové kávy ANO
Čištění a odvápnění automatické proplachování
Tryska na páru ANO
Zásobník na mléko NE
Mlýnek na kávu ANO
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená ANO
Paměť na oblíbenou kávu ANO
Počet stupňů nastavení mletí 3
Příprava dvou šálků najednou ANO
Typ kávomlýnku kónický
Objem zásobníku na vodu (l) 2.3
Objem zásobníku na zrn. kávu (g) 260
Příkon espressa (W) 1450
Odnímatelný zásobník vody ANO
Maximální velikost šálku (mm) 158
Barva černá
SMART NE

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg) 7.000
Výška (cm) 37.10
Šířka (cm) 27.70
Hloubka (cm) 47.40

Rozměry balení:

Hmotnost (kg) 9.086
Výška (cm) 38.10
Šířka (cm) 28.70
Hloubka (cm) 48.40
EAN 0010942225706

 

 

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png