Gril Tefal Optigrill Elite GC750D30

Akce Doprava zdarma 13 % sleva
Gril Tefal Optigrill Elite GC750D30

Gril Tefal Optigrill Elite GC750D30

Gril Optigrill Elite GC750D30
Cena: 5 699 Kč
bez DPH: 4 710 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Tefal

Gril Optigrill Elite GC750D30 černý/chrom

Perfektní výsledek grilování od krvavého po dobře propečený

Domácí gril OptiGrill Elite, mistr v dokonalém grilování masa. Grilujte pokaždé s úspěchem a potěšte všechny své blízké dokonalým výsledkem. Zvládne maso na jakýkoliv způsob, od krvavého po dobře propečené. Díky své inteligenci dokáže Optigrill Elite odměřit tloušťku masa a bere v úvahu i počet kousků masa, aby automaticky nastavil dobu přípravy pro perfektní výsledek grilování. Získejte výsledky jako v restauraci s úžasnými proužky na vašem mase s novou funkcí prudkého opékání. Objevte nový zážitek z grilování. Díky intuitivnímu grilovacímu asistentovi vás Optigrill Elite navede a upozorní, díky odpočítávání vteřin. Snadno zjistíte kdy je dosaženo ideálního výsledku. Dvanáct automatických programů rovněž pomáhá při přípravě lahodného kuřete, ryb, zeleniny a dalších ingrediencí bez nutnosti průběžné kontroly grilování. Navíc lze výrobek mýt v myčce, což grilování usnadní ještě více!


S tímto domácím grilem grilujte jako profesionál a potěšte své blízké, ať mají své maso rádi na jakýkoliv způsob, od krvavého po dobrě propečené. Díky patentované inteligentní technologii elektrického domácího grilu OptiGrill: automaticky nastaví ideální parametry pro přípravu surovin podle tloušťky. Dosáhnete tak dokonalých výsledků grilování. Objevte bezproblémový zážitek s elektrickým domácím grilem: Intuitivní asistent grilování vás povede krok za krokem při grilování, které máte na dosah ruky: víte, kdy máte přidat a vyjmout maso a zda je krvavé (rare), středně propečené (medium) nebo dobrě propečené (well-done). Gril OptiGrill Elite rovněž nabízí možnost vynikajícího restování díky funkci prudkého opékání. Maso bude dokonale orestované, jako z venkovního grilu v restauraci. Užívejte si nekonečné možnosti každý den, díky 12 automatickým programům, které přináší tento elektrický gril. Vedle přípravy červeného masa také snadno zvládne lahodné kuře, ryby, zeleninu a další suroviny, které nemusíte při přípravě hlídat. Současně lze využit funkci „Snacking & Baking“, která promění gril na spotřebič na výrobu sladkých i slaných receptů, jako je pizza nebo koláč. Užijete si jedinečného bezproblémového grilování díky možnosti mytí v myčce. OptiGrill Elite také přichází s knihou receptů a aplikací pro nekonečné možnosti vaření!

UŽÍVEJTE SI DOKONALÉ VÝSLEDKY GRILOVÁNÍ

UŽÍVEJTE SI DOKONALÉ VÝSLEDKY GRILOVÁNÍ

Grilujte pokaždé s úspěchem a potěšením všech svých blízkých, ať mají své maso rádi na jakýkoliv způsob, od krvavého po dobrě propečené. Inteligentní funkce grilu dokáže odměřit tloušťku masa a vzít v úvahu počet kousků, aby automaticky nastavil dobu přípravy.


ZÁŽITEK Z BEZPROBLÉMOVÉHO GRILOVÁNÍ

ZÁŽITEK Z BEZPROBLÉMOVÉHO GRILOVÁNÍ

Nové rozhraní s intuitivním asistentem grilování Vás povede krok za krokem při grilování, které máte na dosah ruky: víte, kdy je maso hotové a zda je krvavé, stredně nebo dobrě propečené.


UŽÍVEJTE SI NEKONEČNÉ MOŽNOSTI KAŽDÝ DEN

UŽÍVEJTE SI NEKONEČNÉ MOŽNOSTI KAŽDÝ DEN

12 automatických programů na červené maso, kuře, zeleninu a další pokrmy, bez nutnosti sledování a se zajištěním dokonalých výsledků grilování. Při svých rodinných grilovačkách připravte lahodné burgery, aniž byste museli čekat na léto!


ROZLUČTE SE S NÁMAHOU PŘI ČIŠTĚNÍ

ROZLUČTE SE S NÁMAHOU PŘI ČIŠTĚNÍ

Tác k zachycení šťávy a odnímatelné nepřilnavé plotny, lze mýt v myčce.


RESTOVÁNÍ JAKO V RESTAURACI

RESTOVÁNÍ JAKO V RESTAURACI

S funkcí prudkého opékání si užívejte dokonale restované maso, úžasně pruhované.


INSPIRUJTE SE KAŽDÝ DEN

INSPIRUJTE SE KAŽDÝ DEN

Kniha s recepty ke grilu OptiGrill pro grilování v každém ročním období.


10 let opravitelnosti

Opravitelnost 10 let

Kdykoliv, během 10 let od výroby tohoto produktu, Vám zajistíme náhradní díl nebo zařídíme opravu.


Doprava zdarma

Doprava zdarma

U tohoto produktu je doprava na nás.


 

Specifikace

Inteligentní elektrický domácí gril OptiGrill Elite

Gril jako pro profesionála:  Tento domácí gril dokáže inteligentně odměřit tloušťku masa a vzít v úvahu počet kousků, aby automaticky nastavil parametry vaření
Objevte bezproblémový zážitek s elektrickým grilem: Intuitivní asistent grilování vás povede krok za krokem při grilování, které máte na dosah ruky: víte, kdy máte přidat a vyjmout maso a zda je krvavé, stredně nebo dobrě propečené
Restování jako v restauracI: funkce prudkého opékání umožňuje dokonalé restování
Elektrický domácí gril, který se snadno používá: 12 automatických programů pro červené maso, kuře, zeleninu a další pokrmy, bez nutnosti sledování a se zajištěním dokonalých výsledků grilování
Tác k zachycení šťávy a odnímatelné nepřilnavé plotny, lze mýt v myčce. 
Nekonečné možnosti: grilování po celý rok z pohodlí vaší kuchyně. Užijte si nekonečné nápady s knihou receptů 
Díky patentované inteligentní technologii elektrického domácího grilu OptiGrill: automaticky nastaví ideální parametry pro přípravu surovin podle tloušťky. Dosáhnete tak dokonalých výsledků grilování. Vedle přípravy červeného masa také snadno zvládne lahodné kuře, ryby, zeleninu a další suroviny, které nemusíte při přípravě hlídat.
Současně lze využit funkci „Snacking / Baking“, která promění gril na spotřebič na výrobu sladkých i slaných receptů, jako je pizza nebo koláč.
Délka přívodního kabelu 0.58 m
Varná/pečicí plocha 600cm2
Programy vaření 12 automatických programů
Světelný indikátor připravenosti k vaření
Rozměry plochy pro vaření 30x20 cm

Technické parametry

Konstrukce grilu: kontaktní gril
 
Příkon elektrického grilu: 2000 W
 
Druh gril. plochy: žebrovaná
  
Termostat
 
Vyjímatelné plotny
  
Mytí grilovacích ploten v myčce
 
Odkapávací nádobka

Rozměry produktu

Šířka: 36.3 cm
 
Výška: 18 cm
 
Hloubka: 34.1 cm
 
Hmotnost: 5.2 kg

Rozměry balíku

Šířka: 22.9 cm
 
Výška: 36.9 cm
 
Hloubka: 39.9 cm
 
Hmotnost: 7.2 kg

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png