EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL + Publikace Sušíme..

+ Dárek 5 Let záruky Doprava zdarma
EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL + Publikace Sušíme..

EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL + Publikace Sušíme..

EZIDRI FD1000 ULTRA DIGITAL + Publikace Sušíme..
Cena: 6 990 Kč
bez DPH: 5 777 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Ezidri

 

Vylepšená verze oblíbeného modelu Ultra FD1000 s digitáním nastavením teploty a časovačem. Tato sušička ovoce a zeleniny splní i vaše nejnáročnější představy o dokonalém spotřebiči. Pyšní se totiž prestižním oceněním německého spotřebitelského časopisu TESTMAGAZIN, má perfektní výkon a její kapacitu lze rozšířit až na 30 sít.

+ ZDARMA Publikace "Sušíme ovoce, zeleninu, byliny, houby..." v ceně 93,- Kč

Detailní popis produktu

Jednoduché a rychlé sušení ovoce, zeleniny i hotových pokrmů

Pusťte se do sušení ovoce, zeleniny, hub i bylinek. S touto profesionální sušičkou bude celý proces rychlý a efektivní. Díky propracovanému provedení spotřebiče si potraviny zachovají maximální množství vitamínů, minerálů, stopových látek a vlákniny.

Víte, že sušení je nejlevnějším a nejzdravějším způsobem konzervace? Touto cestou se v ovoci a zelenině uchovává až 80 % vitamínů.

Perfektní výkon a nízká spotřeba

Pro spotřebiče značky EziDri je charakteristický rovnoměrný rozvod teplého vzduchu mezi všechny pláty sušičky pomocí ventilátoru. Část vzduchu přitom sušičkou prochází opakovaně, což vede k výrazné úspoře elektrické energie. To dosvědčují i čísla - na usušení 1 kg ovoce spotřebuje pouze 0,45 kWH.

Elektronicky řízená teplota

Teplotu sušení lze korigovat prostřednictvím zabudovaného termostatu v rozmezí od 30 do 70 °C. Nižší teplotu oceníte při sušení bylinek, tu nejvyšší poté při sušení ovocných a jogurtových placek, polévek i hotových jídel.

Časovač

Dobu sušení můžete nastavit od jedné hodiny do 48 hodin. Po uplynutí nastavené doby sušení přepne teplotu na 30 ° C z důvodu ochrany před opětovných "zvlhčením" již usušených potravin ze vzdušné vlhkosti.

Rozšíření kapacity až na 30 sít

V základní sestavě můžete najednou sušit na 5 sítech. Pokud by vám takové množství nepostačilo, můžete si náhradní síta dokoupit a kapacitu rozšířit až na 30 sít.

Usušit zde můžete nejen ovoce, zeleninu a mlsání pro děti, ale i chutné a zdravé pamlsky pro vaše domácí mazlíčky. Sušička představuje ideální spotřebič i pro milovníky RAW stravy.

Poskytujeme záruku 5 let

Tato profesionální sušička představuje tak kvalitní kousek, že na ni našim zákazníkům poskytujeme hned pětiletou záruku.

Užitečné příslušenství

Součástí balení je:

  • Základna
  • Víko
  • 5 sít
  • 1 fóliová miska
  • 1 síťka

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky ovoce
Záruka: 5 let
Časovač: 1 - 48 hodin
Příkon: max. 1000 W
Průměrný příkon: 200 - 500 W
Hmotnost: 4,7 kg
Výška: 280 mm
Počet sít: 5
Max. počet sít: 30
Průměr sít: 386 mm
Teplotní rozsah: 30 až 70 °C - plynulá regulace

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png