Čistička vzduchu Rowenta PU4020F1

Čistička vzduchu Rowenta PU4020F1

Čistička vzduchu Rowenta PU4020F1
Cena: 5 999 Kč
bez DPH: 4 958 Kč
Dostupnost: skladem 1 ks
Výrobce: Rowenta

 

Čistička vzduchu Rowenta PU4020F1

Jediná čistička, která odfiltruje až 99,99% alergenů a trvale likviduje karcinogenní formaldehyd!

Intense Pure Air je vysoce výkonná čistička vzduchu vyznačující se extrémně tichým chodem a naprostou ochranou, která zachytí až 99,99% znečištění v interiéru. Čtyři úrovně filtrace chrání celou rodinu před širokou řadou znečišťujících látek. Její unikátní patentovaná technologie NanoCaptur neustále pracuje na likvidaci formaldehydu* a zajišťuje tak bezpečnější a zdravější prostředí.

S čističkou Intense Pure Air můžete v klidu dýchat zdravější vzduch díky čtyřem speciálním úrovním filtrace vytvořené pro zachycení i těch nejmenších částic nečistot a trvalou likvidaci formaldehydu, nejškodlivější znečišťující látky ovzduší v interiérech. Vestavěná chytrá technologie umožňuje pomocí senzorů detekovat množství znečištění v interiéru a v závislosti na zjištěných hodnotách automaticky nastavit rychlost filtrace. Pro maximální pohodlí je současně kvalita vzduchu signalizována pomocí světelného ukazatele, který přechází z modré na fialovou. Vysokou účinnost zařízení vystihuje také její tichý výkon na úrovni 22 dB (A)** a také snadná údržba filtrů. To vše skvěle doplňuje nastavitelný vývod vzduchu pro optimální výkon a pohodlí a speciální automatický noční režim. Čistička Intense Pure Air představuje novou normu ve filtraci vzduchu.

Základní prvky 

MAXIMÁLNÍ VÝKON A DLOUHODOBÁ ÚČINNOST

Autorizovaný servis značek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png